GÖNDERİ TÜRÜ & FORMATLARI

Bildiri sunumu:
Bilimsel çalışmalarını sözlü ve görsel olarak sunmak isteyen katılımcılar için sunum şekli. Bildiri sunum süresi 15 dakika olacak şekilde planlanmalıdır.

Poster sunum:
Bilimsel çalışmalarının süreç ve sonuçlarına ait özet metinleri görsel unsurlarla destekleyerek belirli boyutlarda çıktılar halinde asılı bir şekilde sunmak isteyen katılımcılar için görsel sunum şekli.

Performans sunum:
Uygulamalı çalışmalarını uygulama sürecinde izleyicilerle paylaşmak isteyen akademisyenler ve lisansüstü öğrenciler için, performansın birebir gösterildiği sunum şekli. Her performans sunum yarım saatle sınırlıdır.

Çalıştay:
Katılımcıların, planladıkları konu üzerinde yürüttükleri, diğer katılımcılarla konu üzerinde uygulamalar yaptıkları çalışma şekli. Her çalıştay yarım saat sürecek şekilde planlanmalıdır.

Kişisel Sergi:
Katılımcılar, plastik sanatlar ve tasarım alanlarındaki en az 10, en fazla 15 eserden oluşan kişisel sergi ile, olumlu hakem değerlendirmesi sonucu eserlerini izleyicilerle buluşturabilirler. Eserlerin eni 100 cm.yi geçmemelidir. 

Karma Sergi:
Plastik sanatlar ve tasarımın tüm alanlarından eserler, konu sınırlaması olmaksızın olumlu hakem değerlendirmesi sonucu karma sergiye kabul edilirler. Her sanatçı değerlendirilmek üzere yalnızca 2 eser önerebilir. Eserlerin eni 100 cm.yi geçmemelidir. Katılımcılar kişisel ve karma sergi ön başvurusu için, eserlere ait görselleri, info@sanadcongress.com mail adresine JPG formatında göndermelidirler. Eserlerin dijital görsellerinin kısa kenarı 20 cm. ve çözünürlüğü 300 dpi’dan küçük olmamalıdır. Gönderilecek dosya “sanatçının adı_soyadı_eseradı.jpg” biçiminde adlandırılmalıdır. Gönderim bedelleri katılımcılara aittir. Meydana gelebilecek hasarlardan kongremiz sorumlu değildir.

Önemli Duyuru!

Ücret Ödemeleri 26 Kasım 2019 Tarihine Kadar Uzatılmıştır.

Tam Metin Gönderimi 16 Aralık 2019 Tarihine Kadar Uzatılmıştır.

X