GÖNDERİ TÜRÜ & FORMATLARI

Bildiri sunumu:
Bilimsel çalışmalarını sözlü ve görsel olarak sunmak isteyen katılımcılar için sunum şekli. Bildiri sunum süresi 15 dakika olacak şekilde planlanmalıdır.

Poster sunum:
Bilimsel çalışmalarının süreç ve sonuçlarına ait özet metinleri görsel unsurlarla destekleyerek belirli boyutlarda çıktılar halinde asılı bir şekilde sunmak isteyen katılımcılar için görsel sunum şekli.

Performans sunum:
Uygulamalı çalışmalarını uygulama sürecinde izleyicilerle paylaşmak isteyen akademisyenler ve lisansüstü öğrenciler için, performansın birebir gösterildiği sunum şekli. Her performans sunum yarım saatle sınırlıdır.

Çalıştay:
Katılımcıların, planladıkları konu üzerinde yürüttükleri, diğer katılımcılarla konu üzerinde uygulamalar yaptıkları çalışma şekli. Her çalıştay yarım saat sürecek şekilde planlanmalıdır.

Kişisel Sergi:
Katılımcılar, plastik sanatlar ve tasarım alanlarındaki en az 10, en fazla 15 eserden oluşan kişisel sergi ile, olumlu hakem değerlendirmesi sonucu eserlerini izleyicilerle buluşturabilirler. Eserlerin eni 100 cm.yi geçmemelidir. 

Karma Sergi:
Plastik sanatlar ve tasarımın tüm alanlarından eserler, konu sınırlaması olmaksızın olumlu hakem değerlendirmesi sonucu karma sergiye kabul edilirler. Her sanatçı değerlendirilmek üzere yalnızca 2 eser önerebilir. Eserlerin eni 100 cm.yi geçmemelidir. Katılımcılar kişisel ve karma sergi ön başvurusu için, eserlere ait görselleri, info@sanadcongress.com mail adresine JPG formatında göndermelidirler. Eserlerin dijital görsellerinin kısa kenarı 20 cm. ve çözünürlüğü 300 dpi’dan küçük olmamalıdır. Gönderilecek dosya “sanatçının adı_soyadı_eseradı.jpg” biçiminde adlandırılmalıdır. Gönderim bedelleri katılımcılara aittir. Meydana gelebilecek hasarlardan kongremiz sorumlu değildir.

Önemli Duyuru!

Tam Metin Gönderimi 18 Aralık 2019 Tarihine Kadar Uzatılmıştır.

X